زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۲۵ اسفند ساعت 10:41 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ساعت 10:40    تعداد بازدید: 29    کد مطلب: 76561

ریاست کمیسیون اصل نود:
در شرایط کنونی بیشترین حمایت را از سازمان خواهم داشت
طی برگزاری نشست هم اندیشی مشترک مدیر کل با روسای کانون های بازنشستگی کارگری استان که با حضور نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی و ریاست کمیسیون اصل نود مجلس در روز پنجشنبه مورخ 23‏/12‏/97 در محل کانون شهرستان قزوین برگزار گردید، داود محمدی، ضمن بیان اهمیت سازمانی که 42 درصد از جمعیت کشور را تحت پوشش خود داشته و نیاز به حمایت های جدی از سوی مقامات تصمیم گیر نظام به ویژه در شرایط حساس کنونی، گفت: در این وضعیت بیشترین حمایت را در صحن علنی مجلس از حقوق بحق کارگران داشته و خواهم داشت و تذکرات جدی را انجام داده تا خدائی نخواسته وزش کوچکترین نسیمی تلاطمی را در مجموعه ی بزرگترین سازمان بیمه ای کشور ایجاد ننماید و امید است با پرداخت 50 هزار میلیارد تومان که بخشی از بدهی دولت به سازمان می باشد در بحث همسان سازی حقوق بازنشستگان سازمان و بهبود وضعیت معیشتی آسیب پذیرترین اقشار جامعه گام های جدی تر از پیش برداشته شود.


نماینده مردم قزوین در مجلس ضمن بحق شمردن تمامی خواست های بازنشستگان در شرایط کنونی صنایع و اشتغال کشور، پیگیری مطالبات سازمان، تلاش در عدم تصویب طرح هائی که افراد من غیر حق را بر سر سفره ی آنان ننشاند و... را از  تلاش های بجد خود عنوان نمود و تاکید کرد: بطور قطع می توانم بگویم جوابگوی پاسخگوئی به رای مردم در این شرایط و در راستای نیل به اهداف نظام می باشم و همیاری مجامع کارگری را برای ادامه مسیر می طلبم.
مدیر کل تامین اجتماعی  استان قزوین  ضمن تقدیر از کانون ها در زمینه ی پیگیری مطالبات بازنشستگان با وجود مشکلات عدیده ی اقتصادی بعنوان صاحبان  و ارکان اصلی سازمان گفت: پرداخت 130 میلیارد تومانی حقوق ماهانه به 71 هزار خانوار مستمری بگیر  و 8024 مقرری بگیر بیمه بیکاری با ضریب پشتیبانی 45‏/3 بیمه شده به مستمری بگیر و 1206 میلیارد تومان مصارف در برابر 986 میلیارد تومان  منابع با افزایش  22  درصدی  وظیفه ی مجموعه را خطیرتر می نماید و در این مسیر نیازمند همدلی مجامع  کارگری با سازمان می باشیم تا منتج به خدمات بهینه تر گردد.
سیروس نصیری در ادامه افزود: بر خود می بالیم که با همیاری شما  و بهره مندی از ظرفیت کانون های استان بعنوان پویاترین و چابک ترین کانون های کشوری به  هر آنچه گفته عمل نموده و می بایست آگاه باشیم که باریتعالی رفتار و صداقت  ما را در برابر مردم و مخاطبین خود ارزیابی نموده و  در این مسیر  باید کاملا صادقانه و خالصانه حرکت نمائیم.
محمد اسدی، ریاست کانون بازنشستگان کارگری استان قزوین ضمن تقدیر از مساعدت های مجموعه مدیریت استان  گفت: بافت وجودی کانون جهت بقاء و پایداری خود بر " تقاضا   " بنیان گذاری گردیده و ممنون پیگیری همه جانبه درخواست های اعضاء در تمامی شرایط هستیم.
عزیزاله اسدی، ریاست کانون بازنشستگان شهرستان قزوین نیز  دریافت فیش حقوقی از طریق  ای تی ام بانک رفاه، اطلاع  رسانی افراد حذف شده از لیست پرداختی ها به کانون، پذیرش تفاهم نامه از بازنشستگان در بیمه های اتومبیل و... بجایگزینی چک را عنوان نمود.
در خاتمه مدیر کل تامین اجتماعی استان قزوین بر پیگیری درخواست های مذکور تاکید نمود.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha