زمان انتشار: ۱۳۹۸ شنبه ۲۴ فروردين ساعت 14:32 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱/۲۴ ساعت 14:32    تعداد بازدید: 51    کد مطلب: 77635

نصیری در نشست با کارگزاری ها:
در خدمات غیر حضوری همیاری بیشتر کارگزاری ها را خواستاریم
طی اولین نشست هم اندیشی مدیر کل با کارگزاری های رسمی استان و با حضور روسای شعب تابعه، مدیر گروه هفت دفاتر قانونی و روسا و کارشناسان ارشد ذیربط که روز چهار شنبه مورخ 21‏/01‏/98 در محل اتاق جلسات اداره کل برگزار گردید، سیروس نصیری ضمن تبریک بهار طبیعت و اعیاد شعبانیه تصریح نمود: با اعتقاد و اطمینان به کارگزاری ها و همچنین تلاش های بجد مدیریت های عامل و نیروی انسانی رضایت نسبی از کارگزاری های استان حاصل گردیده و با توجه به ماموریت های جدید سازمانی به ویژه در راستای عملیاتی نمودن درگاه غیر حضوری فعالیت ها و اجرای 65 نوع خدمت غیر حضوری در حوزه بیمه ای در سال جاری همیاری افزونتر با سازمان را می طلبد و امید است با افزایش دستمزدها و شرایط کنونی اقتصادی پایداری سازمان و رضایت مخاطبین بیش از پیش کسب گردد.


مدیر کل تامین اجتماعی استان قزوین در ادامه بر آموزش نیروی انسانی در مسایل سازمانی، بازرسی دفاتر قانونی و حسابرسی ها و... تاکید نمود.
مدیریت های عامل کارگزاری های رسمی استان نیز تسریع در آموزش نیروهای جدید کارگزاری ها در زمینه ی حسابرسی و اقدامات غیر حضوری محوله، قابل رویت بودن سوابق خام کشوری و... را خواستار گردیدند.
در خاتمه مدیریت استان ضمن تقدیر از همکاری و زحمات یکساله هشت کارگزاری رسمی استان قزوین با سیاست ها و عملکرد سازمان با اهداء لوح تقدیر و هدیه ای غیر نقدی قدردانی نمود.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha